Strona głównaJednostki szpitalneOddziały szpitalneOddział Chirurgii Ogólnej z Pododdziałem Chirurgii Onkologicznej

Oddział Chirurgii Ogólnej z Pododdziałem Chirurgii Onkologicznej

Osoba upoważniona przez pacjenta hospitalizowanego w Oddziale ma możliwość uzyskania informacji o jego stanie zdrowia. W tym celu prosimy o kontakt telefoniczny z dyżurką lekarską

wyłącznie od poniedziałku do piątku w godzinach 12.00 – 13.30

Tel. 14 61 53 251
Odwiedziny odbywają się w godzinach 12.00-16.00. Warunkiem koniecznym jest posiadanie maseczki ochronnej.

Oddział Chirurgii Ogólnej i Urazowej w Bochni istnieje już ponad 50 lat.

W Oddziale Chirurgii Ogólnej leczeni są pacjenci ze schorzeniami w zakresie narządów jamy brzusznej, chorób naczyń obwodowych, urazów głowy, klatki piersiowej. U pacjentów spełniających warunki zabiegi na narządach jamy brzusznej, a szczególnie pęcherzyków żółciowych wykonywane są metodą laparoskopową. Oddział stale poszerza zakres wykonywanych świadczeń medycznych Pacjenci leczeni w tut. Oddziale po zakończeniu hospitalizacji obejmowani są opieką w Poradniach: Chirurgicznej, Onkologicznej. Zapewniamy również niezwykle ważną dla szybkiego powrotu do zdrowia wczesną rehabilitację pooperacyjną. Oddział posiada całodobowy dostęp do nowocześnie wyposażonych pracowni: diagnostyki obrazowej, ultrasonografii, endoskopii. Oddział posiada dwa miejsca specjalizacyjne umożliwiające szkolenie we własnym zakresie młodych chirurgów.

Ilość łóżek: 32

Kadra Zwiń