Strona głównaAktualnościMoc niespodzianek dla najmłodszych na oddziale dziecięcym

Moc niespodzianek dla najmłodszych na oddziale dziecięcym

03 czerwca 2024r.

Był piękny tort, ale też mnóstwo prezentów. Dziś na oddziale dziecięcym Szpitala Powiatowego w Bochni świętowano Dzień Dziecka. Na  kilkunastu małych pacjentów czekały słodycze, zabawki, ale też tort. Była także foto-budka.  Do każdej z sal z tej okazji został zakupiony nawilżacz powietrza.

Organizatorem  akcji była Natalia Wojewoda Koordynator Pionu Zachowawczego. Prezenty wręczali: dyrektor Jarosław Kycia, lek. med. Agnieszka Dzierżak-Frys kierująca oddziałem, Elżbieta Lisak pielęgniarka oddziałowa. a także Monika Fischer pełnomocnik ds pacjentów.

Prezenty dla najmłodszych ufundowali: Concept Nieruchomości, Swiss Recruiter, Interno dekoracje Grzegorz Baran, Cukiernia Maja, prywatny darczyńca, Konrad Wojciechowski fotobudka oraz Starostwo Powiatowe w Bochni.