Strona głównaAktualnościDyrekcja i personel szpitala pożegnali Danutę Kalisz kierującą szpitalną apteką

Dyrekcja i personel szpitala pożegnali Danutę Kalisz kierującą szpitalną apteką

IMG-20240618-WA0024
18 czerwca 2024r.

Były kwiaty, ale przede wszystkim podziękowania i życzenia pomyślności. Dziś w sali konferencyjnej Szpitala Powiatowego w Bochni odbyło się  spotkanie podczas którego dyrekcja,  pielęgniarki oddziałowe, koordynatorzy a także administracja szpitala pożegnali Danutę Kalisz, która  przez wiele lat kierowała szpitalną apteką.

Pani Danuta ze szpitalem w Bochni była związana od  33 lat, z czego blisko 30 lat kierowała apteką. Dała się poznać jako osoba niezwykle życzliwa, pomocna , ale też kompetentna. Z jej cennych wskazówek korzystało wiele osób. Nic więc dziwnego, że podczas uroczystego pożegnania nie raz zakręciła się łezka w oku.

Następcą Pani Danuty Kalisz na stanowisku Kierownika Apteki Szpitalnej jest Pani mgr farm. Angelika Tworzydło.