Strona głównaAktualnościUroczyste pożegnanie Pana Jana Klasy Ordynatora Oddziału Położniczo-Ginekologicznego.

zdj 1
10 kwietnia 2018r.

W dniu 30 marca 2018 r. miało miejsce uroczyste pożegnanie Pana lek. med.  Jana Klasy, w związku z jego  przejściem na emeryturę.

Pan lek. med. Jan Klasa przez 17 lat pełnił funkcję Ordynatora Oddziału Położniczo- Ginekologicznego.  To w dużej mierze dzięki jego  pracy i zaangażowaniu Oddział Położniczo – Ginekologiczny  może pochwalić się tak licznymi, wręcz spektakularnymi sukcesami w opiece nad  pacjentkami, w większości przyszłymi matkami. Panu Ordynatorowi  składamy najserdeczniejsze podziękowania za długoletnią, sumienną pracę w Szpitalu Powiatowym w Bochni w służbie Pacjentkom. Jednocześnie życzymy dalszej szczęśliwej drogi, pomyślności oraz wypoczynku na zasłużonej emeryturze.

Pan  lek. med.  Jan Klasa nadal będzie wspierał Oddział Położniczo-Ginekologiczny swoją wiedzą i doświadczeniem.

Obecnie obowiązki Ordynatora pełni Pan lek. med. Norbert Majewski