Strona głównaAktualnościUroczyste pożegnanie długoletniego Ordynatora Oddziału Chirurgii Ogólnej i Urazowej

07 stycznia 2016r.

W dniu 05 stycznia 2016 r. podczas spotkania Ordynatorów Szpitala miało miejsce uroczyste pożegnanie doktora Zbigniewa Kempfa, w związku z jego ostatnim dniem pracy spowodowanym przejściem na emeryturę. Pan doktor przez ponad 14 lat pełnił funkcję Ordynatora Oddziału Chirurgii Ogólnej i Urazowej z Pododdziałem Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej.

Panu Ordynatorowi Kempfowi składamy najserdeczniejsze podziękowania za długoletnią, sumienną pracę w Szpitalu Powiatowym w Bochni w służbie Pacjentom. Życzymy jednocześnie dalszej szczęśliwej drogi, pomyślności oraz wypoczynku na zasłużonej emeryturze.

Obecnie pełnienie obowiązków Lekarza Kierującego Oddziałem Chirurgii Ogólnej i Urazowej z Pododdziałem Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej powierzono dr n. med. Łukaszowi Strzępkowi.