Strona głównaAktualnościKomunikat dotyczący produktów żywnościowych dostarczanych z zewnątrz przez rodziny pacjentów

Warning Red Triangular Sign
20 lipca 2020r.

W związku z trwającą epidemią COVID-19 Dyrekcja SP ZOZ w Bochni „Szpital Powiatowy” im. bł. Marty Wieckiej w dalszym ciągu zaleca ograniczenie przekazywania dla pacjentów artykułów spożywczych/ innych artykułów z zewnątrz.

Dopuszcza się dostarczanie z zewnątrz produktów żywnościowych dla pacjentów jedynie w postaci produktów hermetycznie zapakowanych lub w opakowaniach fabrycznych, z uwagi na konieczność przeprowadzenia dezynfekcji. Artykuły żywnościowe w opakowaniach wielorazowego użytku tj. słoiki, garnki itp., jak i artykuły bez oznaczonej daty przydatności będą wyrzucane.

Ze względów organizacyjnych, przekazywanie produktów spożywczych/ innych artykułów dla Pacjentów Oddziału Chorób Wewnętrznych I z pododdziałem Kardiologii, Oddziału Chorób Wewnętrznych II, jak i Oddziału Chirurgii Ogólnej i Urazowej z Pododdziałem Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej jest możliwe jedynie w określonych godzinach tj. 14.00-16.00.