Strona głównaAktualnościDiagnoza – BEZSENNOŚĆ. Kossakowski w bocheńskim Szpitalu.

Diagnoza – BEZSENNOŚĆ. Kossakowski w bocheńskim Szpitalu.

69z17hqofy4i
27 października 2015r.

16 października na antenie telewizji TTV wyemitowany został kolejny odcinek z cyklu „Kossakowski. Inicjacje.” Autor zmierzył się w nim z problemem bezsenności. Przemek Kossakowski sprawdzał na własnej skórze jak zachowuje się mózg człowieka cierpiącego na brak snu. Prowadzący program badał jak wyglądają najprostsze czynności wykonywane przez osobę, która wiele godzin nie spała. Część zdjęć do odcinka została nakręcona na Oddziale Ratunkowym bocheńskiego Szpitala. Porad lekarskich przeprowadzającemu eksperyment Przemkowi Kossakowskiemu udzielał lek. med. Jarosław Gucwa – Zastępca Dyrektora ds. Lecznictwa.

Jesteśmy dumni, że spośród tak wielu Szpitali w całej Polsce Autor wybrał właśnie bocheńską Placówkę, doceniając tym samym profesjonalizm oraz doświadczenie Personelu w niej pracującego.