Strona głównaAktualnościUroczyste pożegnanie Pani Iwony Musiał Pielęgniarki Oddziałowej Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii

IMG_2068
03 lipca 2017r.

W dniu 29 czerwca 2017 r. podczas spotkania Pielęgniarek Oddziałowych Szpitala miało miejsce uroczyste pożegnanie Pani Iwony Musiał, w związku z jej przejściem na emeryturę. Pani Iwona Musiał przepracowała ponad 40 lat w służbie zdrowia w tym ponad 38 lat w Szpitalu Powiatowym w Bochni. Ponad 16 lat pełniła funkcję Pielęgniarki Oddziałowej Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii umiejętnie kierując zespołem pielęgniarskim Oddziału. To w dużej mierze dzięki jej pracy i zaangażowaniu Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii może pochwalić się tak licznymi, wręcz spektakularnymi sukcesami w opiece nad najbardziej potrzebującymi pacjentami intensywnej terapii zyskując tym samym bardzo dobrą opinią wśród pacjentów i ich rodzin.

Pani Oddziałowej składamy najserdeczniejsze podziękowania za długoletnią, sumienną pracę w Szpitalu Powiatowym w Bochni w służbie Pacjentom. Życzymy jednocześnie dalszej szczęśliwej drogi, pomyślności oraz wypoczynku na zasłużonej emeryturze.

Obecnie obowiązki Pielęgniarki Oddziałowej pełnić będzie Pani Aneta Średniawa.