Strona głównaAktualnościUczniowie i pracownicy SP w Krzeczowie wsparli ZOL w Bochni

Uczniowie i pracownicy SP w Krzeczowie wsparli ZOL w Bochni

IMG-20240319-WA0006
28 marca 2024r.

Duże ilości kompletów  pościeli, prześcieradeł, kocy, kołder i  ręczników trafiło do ZOL w Bochni. Prezent to efekt akcji zorganizowanej przez szkolne Koło Wolontariatu „Całym Sercem” działające w Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Krzeczowie. Zbiórkę przeprowadzono wśród mieszkańców.

Obecnie w ZOL w Bochni przebywa ponad 80 pacjentów leżących, nie wszyscy chorzy mają bliskich,  więc wszystkie przekazane rzeczy będą w pełni wykorzystane  do pielęgnacji  naszych podopiecznych   –  mówi  Renata Weiss  z ZOL w Bochni.

Przedstawiciele ZOL  bardzo dziękują organizatorom akcji ze szkolnego Kola Wolontariatu „Całym Sercem”, ks.  Proboszczowi  oraz wszystkim mieszkańcom Krzeczowa, którzy tak licznie wsparli  akcję zorganizowaną na rzecz pacjentów ZOL