Strona głównaAktualnościSzybka diagnostyka dzieci. Zadzwoń i umów się na badanie

Szybka diagnostyka dzieci. Zadzwoń i umów się na badanie

_DSC6758_
24 listopada 2020r.

Bezpłatną i szybką diagnostykę dzieci wykonuje oddział dziecięcy Szpitala Powiatowego w Bochni. Zespół z tego oddziału przygotował pakiety dla małych pacjentów.

To  między innymi: szybkie, bezpłatne i kompleksowe badania u dzieci obejmujące diagnostykę alergologiczną (panel oddechowy i pokarmowy IgE swoiste), diagnostyka endokrynologiczną otyłości, niskorosłości, zaburzeń miesiączkowania i zaburzeń tarczycy, diagnostyka bólów głowy

(TK, MRI, konsultacja neurologiczna, okulistyczna) Holter EKG, ciśnieniowy, elektrokardiograficzne badanie wysiłkowe oraz pełny zakres badań ultrasonograficznych: płuc, jamy brzusznej, mózgowia, układu moczowego, tarczycy czy też węzłów chłonnych.

Oddział dziecięcy Szpitala Powiatowego w Bochni wykonuje  też komplet badań koniecznych przed zabiegami operacyjnymi.

To jednak nie wszystko realizowane są także badania spirometryczne, a już niebawem będą realizowane też wodorowe testy oddechowe (nietolerancja laktozy, fruktozy, bakteryjny przerost flory jelitowej).

Aby umówić termin wizyty można dzwonić pod

nr tel. 14 615 33 13  lub wysłać e-mail

na adres: oddzialdzieciecy@szpital-bochnia.pl. Konieczne jest skierowanie od lekarza POZ.