Strona głównaAktualnościSzpital w Bochni zaprasza lekarzy rezydentów

Szpital w Bochni zaprasza lekarzy rezydentów

created by dji camera
09 lutego 2022r.

Bardzo dobre zaplecze medyczne, sprzętowe i lokalowe, a także doświadczeni lekarze to niewątpliwe atuty Szpitala Powiatowego w Bochni. Dyrekcja placówki zaprasza lekarzy rezydentów do podjęcia zatrudnienia i skorzystania z wolnych miejsc specjalizacyjnych.

Są wolne miejsca  na specjalizację  na kierunkach: choroby wewnętrzne (3 miejsca), chirurgia ogólna (1 miejsce), medycyna ratunkowa (1 miejsce) i anestezjologia i intensywna terapia (3 miejsca).

Szpital Powiatowy w Bochni to nowoczesny zakład medyczny świadczący szybką i kompleksową diagnostykę, leczenie i rehabilitację. Placówkę tworzy osiem oddziałów oraz nowoczesny blok operacyjny, Centrum Diagnostyki Obrazowej z tomografem komputerowym oraz dostępem do rezonansu magnetycznego i Centrum Endoskopii (poradnia endoskopii i kolonoskopii).

Więcej informacji:

Sekretariat Główny: