Strona głównaAktualnościŚwiąteczny prezent dla małych pacjentów bocheńskiego szpitala

Świąteczny prezent dla małych pacjentów bocheńskiego szpitala

IMG_9320[1]
28 marca 2024r.

Ależ to była niespodzianka. Do drzwi oddziału dziecięcego Szpitala Powiatowego w Bochni zapukali dziś  organizatorzy akcji ” Zbiórka słodyczy dla potrzebujących dzieci ” z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Borzęcinie Górnym. Niespodziewani goście przynieśli słodycze małym pacjentom, którzy okres świąteczny spędzą w szpitalu.

Słodycze będą rozdawane  dzieciom przez okres świąteczny.