Strona głównaAktualnościRuszył remont wschodniego skrzydła chirurgii w bocheńskim szpitalu

Ruszył remont wschodniego skrzydła chirurgii w bocheńskim szpitalu

19 lipca 2019r.

To dobra wiadomość dla pacjentów bocheńskiego szpitala. Właśnie ruszył remont wschodniego skrzydła chirurgii. Inwestycja, która pochłonie ponad 200 tys. zł, będzie zrealizowana do końca wakacji.

To kolejny z remontów przeprowadzanych w bocheńskim szpitalu w ciągu ostatnich lat. Sukcesywnie są wszystkie odnawiane  oddziały.

-Oprócz dużych inwestycji, jak choćby trwająca obecnie przebudowa SOR szpital realizuje także mniejsze zadania. To jedno z nich. Ten remont poprawi standard opieki nad pacjentami , ale też warunki pracy personelu – mówi Adam Korta, Starosta  Bocheński.

W ramach inwestycji odnowione zostaną sale, w tym sala zabiegowa.  Inwestycja jest realizowana z budżetu szpitala. W przyszłym roku zaplanowano remont drugiej części oddziału chirurgii.