Strona głównaAktualnościPrezenty dla dzieci z bocheńskiego szpitala

Prezenty dla dzieci z bocheńskiego szpitala

prezenty 7
07 czerwca 2019r.

Mnóstwo pluszaków, gier  i zabawek trafiło na oddział dziecięcy bocheńskiego szpitala. Zabawki, którymi obdarowano dzieci hospitalizowane na  tym oddziale, zostały zebrane podczas spontanicznej akcji zorganizowanej przez Agatę Golonkę i Barbarę Skowronek.

Dziewczyny najpierw zorganizowały zbiórkę wśród znajomych, ponieważ spotkała się z ogromnym zainteresowaniem, rozszerzyły ją o akcję przeprowadzoną w „Galerii Rondo”.  Wynik zbiórki zaskoczył same organizatorki. Zebrały tak dużo zabawek, że  mogły podarować je nie tylko dzieciom przebywającym w bocheńskim szpitalu, ale także podopiecznym Miejskiego Centrum Dzieci i Młodzieży Ochronka i   podopiecznych Szpitala  Powiatowego w Brzesku.

Organizatorki akcji zachęcone jej wynikami już myślą o zorganizowaniu kolejnej zbiórki.