Strona głównaAktualnościPiękny prezent dla małych pacjentów od dzieci ze SP w Łapczycy

Piękny prezent dla małych pacjentów od dzieci ze SP w Łapczycy

05 kwietnia 2023r.

Nie lada niespodziankę sprawiły dzieci z najmłodszych  klas Szkoły Podstawowej w Łapczycy małym pacjentom bocheńskiego szpitala. Zebrały misie, maskotki, puzzle, samochodziki, kredki, malowanki, pisaki. Prezenty trafiły do bocheńskiej lecznicy tuż przed świętami.

Koordynatorkami zbiórki w której wzięły udział dzieci z klas od 1 do 3 były Joanna Suder i Elżbieta Baczkowska. Akcja trwała praktycznie przez cały marzec. W środę zabawki trafiły  na Oddział Dziecięcy.

– Chcemy w ten sposób dać chorym dzieciom trochę radości i uśmiechu. Nasze wspólne działania pomogą zapomnieć choć na chwilę , o tych wszystkich zabiegach, lekach, badaniach. Pomogą również umilić czas spędzony na oddziale i odciągną uwagę od tego co przynosi ból i cierpienie. Pamiętajmy dobro wraca organizatorki akcji wręczając prezenty.

Dyrekcja szpitala i przedstawiciele Oddziału Dziecięcego bardzo dziękują za ten piękny gest.