Strona głównaAktualnościPiękny gest dla ukraińskich dzieci przebywających w bocheńskim szpitalu

Piękny gest dla ukraińskich dzieci przebywających w bocheńskim szpitalu

dary 1
29 marca 2022r.

Ofiarodawcy wspierający oddział dziecięcy bocheńskiego szpitala nie zapomnieli o dzieciach z Ukrainy, które ostatnio coraz częściej trafiają do lecznicy. Od początku marca systematycznie wpływają dary właśnie dla nich.

-To środki kosmetyczne, pielęgnacyjne, pampersy, żywność dla małych dzieci, zupki w słoiczkach, deserki , soczki, mleko modyfikowane, słodycze, ale także  ubranka, ręczniki, artykuły papiernicze, malowanki, kredki, zabawki  wylicza Elżbieta Lisak, pielęgniarka oddziałowa oddziału dziecięcego Szpitala Powiatowego w Bochni.

Kilka dni temu do szpitala trafiła też pomoc zorganizowana przez Przedszkola w Krzeczowie i Łazach. Prezenty podarowane przez przedszkolaki oraz ich rodziców do szpitala przywiozły: Bożena Kołodziej  oraz Joanna Chojnacka.

Lista ofiarodawców:

1. Uczniowie i rodzice dzieci z SP nr 54 w Krakowie ul. Tyniecka 122 z p. Dorotą Jabłońską
  2. Mieszkańcy bloku z ul Windakiewicza 24 w Bochni
  3.  Dzieci i rodzice z Miejskiego Przedszkola nr 6 w  Bochni