Strona głównaAktualnościNowe miejsca parkingowe przy bocheńskim szpitalu

Nowe miejsca parkingowe przy bocheńskim szpitalu

PIDPISANIE UMOWY 4
14 kwietnia 2023r.

O 35 miejsc postojowych powiększy się parking przy Szpitalu Powiatowym w Bochni. Tuż przed świętami Jarosław Kycia dyrektor lecznicy podpisał umowę z Ryszardem Birkowskim wykonawcą inwestycji. W spotkaniu uczestniczył  też Starosta Bocheński Adam Korta oraz  Marta Dziedzic Kierownik Działu Zaopatrzenia i Zamówień Publicznych i Jan Komasa Kierownik Działu Techniczno- Gospodarczego szpitala. Prace już ruszyły.

Na nowy parking  będzie można wjechać bezpośrednio od strony ulicy Krakowskiej. Projekt przewiduje powstanie 35 miejsc postojowych dla pacjentów.

D2 - plan sytuacyjny_page-0001

– Nowy parking został pomyślany z myślą o pacjentach SOR, ale też osobach korzystający z Centrum Diagnostyki Obrazowej oraz punktu pobrań – wylicza Adam Korta, Starosta Bocheński.

Parking ma być gotowy w ciągu kilku miesięcy. Takie zapewnienia usłyszeli starosta i dyrektor podczas podpisania umowy na realizację tego zadania.