Strona głównaAktualnościInformacja w sprawie szczepienia przeciw Covid-19

Informacja w sprawie szczepienia przeciw Covid-19

Wykrzyknik2
16 grudnia 2020r.

Informujemy, że Szpital Powiatowy w Bochni, jako tzw. szpital węzłowy, w ramach Narodowego Programu Szczepień będzie realizował szczepienie przeciw Covid-19 dla personelu pracującego w podmiotach wykonujących działalność leczniczą.

Chęć zaszczepienia w naszym szpitalu należy zdeklarować za pośrednictwem swojego pracodawcy lub samodzielnie, poprzez przesłanie formularza (komórki zaznaczone na żółto) oraz skanu wypełnionego oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych na adres e-mail: administracja@szpital-bochnia.pl w terminie do 13.01.2021 do godziny 14:00.

Oryginały oświadczeń w wersji papierowej należy przekazać w najbliższym możliwym terminie do Sekretariatu Dyrekcji Budynek A.

Dodatkowo informujemy, iż koordynatorem ds. szczepień przeciw COVID-19 jest Agata Węgrzyn-Majka tel: 14 61 53 201, e-mail: administracja@szpital-bochnia.pl

Formularz szczepienia pracownicy

Zgoda na przetwarzanie danych