Strona głównaAktualnościIgor pierwszym dzieckiem urodzonym w bocheńskim szpitalu w 2016 roku

Igor pierwszym dzieckiem urodzonym w bocheńskim szpitalu w 2016 roku

05 stycznia 2016r.
Pierwsze dziecko urodzone w powiecie bocheńskim przyszło na świat w Nowym Roku o godzinie 9:00. Igor, bo tak ma na imię nowy mieszkaniec naszego powiatu, jest pierwszym dzieckiem Pani Agnieszki i Grzegorza Flaczyńskich z Nowego Wiśnicza.

Chłopczyk w momencie urodzenia ważył 3950 g i mierzył 56 cm. Szczęśliwym rodzicom gratulował wicestarosta Józef Mroczek, który przekazał 1000 zł na wyprawkę dla małego Igora. Gratulujemy i życzymy dużo zdrówka! Warto przypomnieć, że w minionym roku w bocheńskim szpitalu  przyszło na świat 1080 dzieciaczków, i był to drugi rok z rzędu, kiedy przekroczona została liczba tysiąca porodów.