Strona głównaAktualnościDziś obchodzimy Dzień św. Łukasza Ewangelisty – patrona lekarzy i całej Służby Zdrowia

bukiet roz
18 października 2021r.

To dzień, w którym w szczególny sposób powinniśmy  pamiętać o osobach posługujących chorym: lekarzach, pielęgniarkach i pielęgniarzach, położnych, ratownikach i opiekunach medycznych, diagnostach laboratoryjnych, farmaceutach, radiologach, fizjoterapeutach, paniach salowych, a także wszystkich pracownikach administracyjnych.

Z okazji Dnia św. Łukasza Ewangelisty dyrekcja Szpitala Powiatowego w Bochni składa najserdeczniejsze życzenia wszystkich pracownikom.

-Dziękuję za Państwa pracę, poświęcenie i oddanie,  za szacunek do zawodu, za cierpliwość i życzliwość. Życzę zdrowia, odwagi w pokonywaniu trudności związanych z obecną sytuacją i wszelkiego dobra w życiu osobistym i zawodowym, a największą nagrodą za codzienną pracę niech będą wdzięczne uśmiechy pacjentów – podkreśla Jarosław Kycia, dyrektor Szpitala Powiatowego w Bochni.