Strona głównaAktualnościDzień Dziecka na oddziale dziecięcym bocheńskiego szpitala

Dzień Dziecka na oddziale dziecięcym bocheńskiego szpitala

02 czerwca 2022r.

Były słodycze, zabawki, prezenty i budka fotograficzna.  Personel oddziału dziecięcego zadbał o to, by maluchy, które Dzień Dziecka spędzały w bocheńskim szpitalu miały wiele radości.

I udało się to w zupełności. Każde z 14 dzieci, które było hospitalizowane na oddziale otrzymało prezent.  Znalazły się w nim  słodycze, zabawki i kosmetyki. To jednak jeszcze nie wszystko, przez cały dzień dzieci mogły korzystać  z fotobudki, którą bezpłatnie udostępnił Konrad Wojciechowski. W przygotowanie atrakcji dla dzieci zaangażowany był też Leszek Wojciechowski, a za koordynację całej akcji odpowiadała Dorota Budyn opiekun medyczny oddziału dziecięcego.