Strona głównaAktualnościDelegacja z Warszawy z wizytą w bocheńskim szpitalu

Delegacja z Warszawy z wizytą w bocheńskim szpitalu

05 maja 2023r.

Rozmawiano o planach inwestycyjnych, ale też bieżącej działalności. Na zaproszenie poseł Józefy Szczurek-Żelazko Szpital Powiatowy w Bochni odwiedzili dziś: Piotr Bromber  Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Zdrowia oraz Bartłomiej Chmielowiec Rzecznik Praw Pacjenta.

Po szpitalu gości oprowadzał dyrektor Jarosław Kycia. Przedstawiciele ministerstwa którzy obejrzeli między innymi Intensywną Terapię, Szpitalny Oddział Ratunkowej a także Centrum Diagnostyki Obrazowej byli pod wrażeniem organizacji pracy w bocheńskiej , a także zrealizowanych już remontów.

Dyrektor szpitala wspomniał o planach. Jednym z nich jest remont  laboratorium a także termomodernizacja  całego budynku szpitala.

Podczas wizyty rozmawiano też o budowie ZOL. Placówka jest już praktycznie gotowa, trwa jej wyposażanie. Jej otwarcie przewidziano w ciągu najbliższych miesięcy.