Po blisko 40 latach pracy z bocheńskim szpitalem pożegnała się Wanda Spyrka
W Szpitalu Powiatowym w Bochni pani Wanda przepracowała blisko 40 lat. Ostatnie 18 lat jako oddziałowa na oddziale ginekologii naszej placówki.
Sumiennie i rzetelnie wykonywała swoje obowiązki. Umiejętnie też kierowała zespołem podległych jej pie…
16 listopada 2018r. Czytaj całość













