Strona głównaAktualnościBurmistrz Bochni przekazał szpitalowi dwa kardiomonitory i respirator

Burmistrz Bochni przekazał szpitalowi dwa kardiomonitory i respirator

IMG-20210422-WA0000
26 kwietnia 2021r.

Bocheński szpital wzbogacił się o kolejny sprzęt medyczny. Tym razem to prezent od bocheńskiego samorządu. Burmistrz Stefan Kolawiński przekazał szpitalowi dwa kardiomonitory oraz respirator. Wartość przekazanego sprzętu to 120 tys. zł.

Urządzenia trafiły na oddział intensywnej terapii bocheńskiej lecznicy. Służą pacjentom z koronawirusem, a także tym których hospitalizacja wymaga szczególnej opieki medycznej w trybie intensywnej terapii.

-Bardzo dziękujemy za ten dar bocheńskiego samorządu. To kolejny przykład pomocy, która płynie do szpitala – podkreśla Jarosław Kycia dyrektor Szpitala Powiatowego w Bochni.