Strona głównaAktualnościBądź przy mnie – wsparcie społeczne i duchowe dla pacjentów hospitalizowanych z powodu COVID-19

EpRINwfWMAApiwd
22 stycznia 2021r.

Informujemy, że nasz szpital dołączył do ogólnopolskiego programu „Bądź przy mnie – wsparcie społeczne i duchowe dla pacjentów hospitalizowanych z powodu COVID-19” organizowanego przez Polskie Towarzystwo Opieki Duchowej w Medycynie pod patronatem honorowym Rzecznika Praw Pacjenta. Celem programu jest zapewnienie, aby żaden chory na COVID-19 nie był samotny w szpitalu, zwłaszcza w okresie zagrożenia życia, bezradności i umierania i aby nikt nie był pozbawiony opieki duchowej właśnie wtedy, gdy najbardziej jej potrzebuje.

W ramach programu chorzy przebywający w naszym szpitalu będą mieli możliwość kontaktu przy użyciu smartfonów z osobami bliskimi.

Osoby zainteresowane kontaktem z bliskim przebywającym na oddziale „covidowym” (Oddział Chorób Wewnętrznych II) prosimy o kontakt telefoniczny z sekretariatem oddziału pod numerem telefonu 14 61 53 325 w godzinach 11:00 – 13:00.

Osoby zainteresowane kontaktem z bliskim przebywającym na oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii proszone są o kontakt telefoniczny z dyżurką lekarską pod numerem 14 61 53 255 w godzinach 11:00 – 13:00.

O możliwość kontaktu przy użyciu urządzeń multimedialnych z bliskim przebywającym na innych oddziałach zostaną Państwo poinformowani wkrótce.