Strona głównaAktualnościNiespodzianki dla najmłodszych pacjentów szpitala

Niespodzianki dla najmłodszych pacjentów szpitala

05 czerwca 2023r.

Było dużo radości, śmiechu i zabawy. Personel oddziału dziecięcego Szpitala Powiatowego w Bochni postarał się, by Dzień Dziecka na oddziale  miał wyjątkową oprawę. Było to możliwe dzięki wsparciu wielu osób.

Dzięki nim maluchy, które ze względu na chorobę, spędzały ten dzień w szpitalu, choć na chwilę mogły zapomnieć bólu.

Na oddziale, pięknie przystrojonym z okazji Dnia Dziecka, stanęła Foto Budka, którą wypożyczył Konrad Wojciechowski. Każde z dzieci otrzymało też słodki upominek, który do szpitala  dostarczyli uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Westerplatte w Szczepanowie. Zbiórkę  słodkości zorganizowała Agata Dąbrowa, dyrektor tej placówki.

-Bardzo dziękujemy za podarunki, które trafiły  na oddział – mówi dyrektor Jarosław Kycia podkreślając, że to już kolejna akcja wspierająca  najmłodszych pacjentów.