Strona głównaAktualnościBocheński szpital szkoli młodych lekarzy

Bocheński szpital szkoli młodych lekarzy

created by dji camera
19 stycznia 2023r.

Gdzie najlepiej zdobywać wiedzę, jak nie pod okiem doświadczonych lekarzy. Bocheński szpital zaprasza lekarzy rezydentów do podjęcia pracy i skorzystania z wolnych miejsc specjalizacyjnych.

W tym roku w bocheńskiej lecznicy można zdobywać  wiedzę ucząc się od doświadczonych ortopedów. Na uruchomionym nie spełna rok temu oddziale chirurgii urazowo-ortopedycznej czekają cztery miejsca specjalizacyjne.

Nadal są także wolne miejsca na specjalizację  na kierunkach: choroby wewnętrzne (3 miejsca), neonatologia (1 miejsce), chirurgia ogólna (1 miejsce), medycyna ratunkowa (1 miejsce) i anestezjologia i intensywna terapia (3 miejsca).

Szpital Powiatowy w Bochni to nowoczesny zakład medyczny świadczący szybką i kompleksową diagnostykę, leczenie i rehabilitację. Placówkę tworzy dziewięć oddziałów oraz nowoczesny blok operacyjny, Centrum Diagnostyki Obrazowej z tomografem komputerowym oraz dostępem do rezonansu magnetycznego i Centrum Endoskopii (poradnia endoskopii i kolonoskopii).

Więcej informacji:

Sekretariat Główny: