Strona głównaAktualnościWizyta Małopolskiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego

Wizyta Małopolskiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego

14 listopada 2013r.

Dnia 30.10.2013 roku (środa) w siedzibie Szpitala Powiatowego w Bochni miała miejsce wizyta Małopolskiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego.
Dyrektor Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Krakowie dr Michał Seweryn przybył na zaproszenie Dyrekcji Szpitala.

Dyrektor Seweryn wyraził uznanie dla ciągłego procesu rozwoju szpitala, był pod wrażeniem niedawno otwartego lądowiska dla helikopterów, jak również warunków w jakich świadczone są usługi medyczne. Na spotkaniu z ordynatorem Oddziału Ginekologiczno-Położniczego dr Janem Klasą podkreślił znaczenie fachowej wiedzy kadry oraz warunków w jakich jest realizowany proces leczenia.

Charakter wizyty był ogólny i miał za zadanie zapoznanie się z sytuacją szpitali powiatowych przez pana dr Michała Seweryna.