Strona głównaAktualnościWizyta Dyrektor Małopolskiego Oddziału NFZ – Pani Barbary Bulanowskiej.

Wizyta Dyrektor Małopolskiego Oddziału NFZ – Pani Barbary Bulanowskiej.

DyrBudz
12 września 2013r.

We wtorek /10 września/ na zaproszenie Starosty Bocheńskiego – Jacka Pająka i Dyrekcji SP ZOZ „Szpital Powiatowy” w Bochni, przybyła z wizytą do szpitala Dyrektor Małopolskiego Oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia – Pani Barbara Bulanowska.

Podczas wizyty Pani Dyrektor zwiedziła wybrane oddziały szpitalne w tym nowo powstałe lądowisko dla helikopterów będące jednym z elementów zintegrowanego systemu Szpitalnego Oddziału Ratunkowego (SOR). Dyrektorka pozytywnie oceniła działania poczynione w szpitalu w zakresie poprawy bezpieczeństwa pacjentów.
Spotkanie z Panią Dyrektor było również okazją do dyskusji na temat kontraktowania świadczeń zdrowotnych na 2014r i lata następne, zwłaszcza pod kątem działalności szpitala bocheńskiego. Szefowa małopolskiego NFZ-u zapewniła Dyrektora Szpitala – Jarosława Kycię, że ze swej strony podejmuje wszelkie możliwe starania by przyszłoroczny kontrakt zapewniał bezpieczeństwo zdrowotne jak największej liczbie mieszkańców miasta i powiatu bocheńskiego.