Strona głównaSzpitalAdministracja

Administracja

Wersja do druku

ADMINISTRACJA

Dział Organizacji i Nadzoru,
Sekretariat Główny:
tel. (14) 615 32 01
E-mail: administracja@szpital-bochnia.pl

Pełnomocnik Dyrektora ds. Zarządzania Ryzykiem,
p. o. kierownika Działu Organizacji i Nadzoru
Pełnomocnik ds. Praw Pacjenta

mgr Joanna Pechcińska
tel.(14) 615 33 84
E-mail:jpechcinska@szpital-bochnia.pl

Dział Kadr:
p. o. kierownika: mgr Wioletta Karteczka
tel. (14) 615 32 04
E-mail: wioletta_karteczka@szpital-bochnia.pl

Dział Zaopatrzenia i Zamówień Publicznych:
Kierownik: mgr Marta Dziedzic
tel.(14) 615 32 33
E-mail: zaopatrzenie@szpital-bochnia.pl

Dział Techniczno-Gospodarczy:
Kierownik: Jan Komasa
tel. (14) 615 32 22
E-mail: kierownik.techniczny@szpital-bochnia.pl

Z-ca kierownika: Monika Kurek
tel.(14) 615 32 22
E-mail: mkurek@szpital-bochnia.pl

Dział Ekonomiczno-Finansowy:
Główna Księgowa: mgr Jolanta Korbut
tel. (14) 615 32 28
E-mail: jkorbut@szpital-bochnia.pl

Dział Sprzedaży i Promocji:
Kierownik: Renata Weiss
tel. (14) 615 32 03
E-mail: kontrakty@szpital-bochnia.pl

Specjalista ds. sprzedaży i promocji: Lucyna Marszałek
tel. (14) 615 32 03
E-mail: kontrakty@szpital-bochnia.pl

Pełnomocnik Dyrektora ds. Jakości,
Specjalista ds. Epidemiologii:
mgr Małgorzata Pietrzak
tel.(14) 615 32 25
E-mail:mpietrzak@szpital-bochnia.pl

Dział Technologii Informacyjnej (IT):
Kierownik: mgr inż. Tomasz Migda
tel. (14) 615 32 64
E-mail: tomasz.migda@szpital-bochnia.pl

Dział Prawny:
mec. Marcin Kowalski
tel.(14) 615 32 40
E-mail:  prawnik@szpital-bochnia.pl;
marcin.kowalski@szpital-bochnia.pl

Specjalista do spraw BHP:
mgr Magdalena Rodzaj – Biedroń
tel.(14) 615 33 84
E-mail: bhp@szpital-bochnia.pl

Inspektor do spraw PPOŻ:
Janusz Waśniowski
tel.(14) 615 32 08
E-mail: ppoz@szpital-bochnia.pl

Automatyk Zakładu:
Jan Komasa
tel.(14) 615 32 22
E-mail: automatyk@szpital-bochnia.pl