Strona głównaAktualnościDzień Dziecka w Bocheńskim Szpitalu

Dzień Dziecka w Bocheńskim Szpitalu

02 czerwca 2015r.

Dnia 01.06.2015 r. w Szpitalu w Bochni świętowaliśmy Międzynarodowy Dzień Dziecka. Uroczystości rozpoczęła Msza Święta w intencji wszystkich Dzieci, w szczególności tych, którym ten wyjątkowy Dzień przyszło spędzić w szpitalnym łóżku. Następnie dzięki współpracy z Miejskim Domem Kultury w Bochni, pod patronatem Pana Ludwika Węgrzyna – Starosty Bocheńskiego na Oddziale Dziecięcym Mali Pacjenci wzięli udział w występie artystycznym w wykonaniu animatorów MDK w Bochni, konkursie plastycznym oraz licznych zabawach.

Życzenia Najmłodszym złożył Burmistrz Miasta Bochni Stefan Kolawiński, a także Dyrektor Szpitala Jarosław Kycia.

Wszyscy Pacjenci otrzymali upominki od samorządowców.

Dyrekcja Szpitala składa szczególne podziękowania Właścicielowi Pizzeri Bazylia w Bochni za ufundowanie poczęstunku dla dzieci.