Strona głównaAktualnościDzień Dziecka na plantach salinarnych

Dzień Dziecka na plantach salinarnych

Wersja do druku
Obraz 054
03 czerwca 2015r.

W niedzielę 31.05.2015 r. na plantach salinarnych odbył się piknik z okazji Dnia Dziecka, w ramach którego zorganizowano „Białą Niedzielę”. Z bezpłatnych porad medycznych skorzystało ok. 450 osób.

Dzięki tej akcji można było skonsultować swoje problemy zdrowotne z internistą, logopedą, zbadać poziom cukru, zmierzyć ciśnienie, BMI, a także zrobić szczegółową analizę składu ciała. Wszystkie porady można było uzyskać bez skierowania oraz bez oczekiwania w kolejkach. Dużą atrakcją była także karetka, której z bliska mogły przyjrzeć się dzieci.

Ratownicy medyczni prowadzili zajęcia dla dzieci i młodzieży z udzielania pierwszej pomocy. Pośród uczestników szkolenia odbyło się losowanie 10 nagród, które wręczał starosta bocheński Ludwik Węgrzyn.

Dyrekcja Szpitala w Bochni składa serdeczne podziękowania personelowi medycznemu, który podczas Białej Niedzieli bezinteresownie i z wielkim oddaniem służył mieszkańcom powiatu fachową pomocą.

Szczególne podziękowania kierujemy również do firmy PANACEUM, sklep ortopedyczno – medyczny w Bochni, ul. Świętokrzyska 3,  za wypożyczenie czterech wózków inwalidzkich na potrzeby pokazów.

Zobacz całą galerię