Strona głównaAktualnościDarmowe badania USG z okazji Dnia Matki

Darmowe badania USG z okazji Dnia Matki

usg
22 maja 2013r.

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem, limit miejsc na darmowe badania USG ginekologiczne w Dniu Matki został wyczerpany.

Wszystkie Panie, którym nie uda się wykonać badania zapewniamy, że podobne akcje będą organizowane w przyszłości.
Z okazji Dnia Matki Dyrekcja SP ZOZ w Bochni „Szpital Powiatowy” zaprasza Kobiety na bezpłatne badania USG ginekologiczne.

Dzień Matki to na pewno okazja, by pomyśleć o zaległych badaniach profilaktycznych. Zachęcamy więc wszystkie mamy, by skorzystały z badania USG, już w najbliższą niedzielę 26.05.2013 roku.

Panie będą mogły bezpłatnie wykonać badania od 1000 do 1500

Zapisy na badania od poniedziałku (20.05.2013 r.) pod numerem telefonu 14 615 32 69.

Założeniem tej akcji jest uświadomienie kobietom, że największym prezentem powinno być dla nich ich zdrowie, o które należy dbać – wyjaśnia Jarosław Kycia – dyrektor Naszego Szpitala.

Serdecznie zapraszamy.