Strona głównaAktualnościZmiana pielęgniarki Oddziałowej Oddziału Chirurgii Ogólnej i Urazowej z Pododdziałem Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej

chirg_odd
08 sierpnia 2017r.

Dzień 31 lipca 2017 r. był ostatnim dniem pracy Pielęgniarki Oddziałowej Pani Małgorzaty Kursy w Oddziale Chirurgii Ogólnej i Urazowej z Pododdziałem Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej. Upływ kadencji Pielęgniarki Oddziałowej był okazją do  podziękowań i gratulacji dla Pani Małgorzaty za długoletnią prace na rzecz tego Oddziału i jego pacjentów.

Pan Małgorzata Kursa od samego początku swojej pracy zawodowej związana była z Oddziałem Chirurgii Ogólnej i Urazowej Szpitala Powiatowego w Bochni. W Oddziale tym przepracowała ponad 35 lat w tym ponad 13 lat pełniła funkcję Pielęgniarki Oddziałowej, umiejętnie kierując zespołem pielęgniarskim w tym tak trudnym i wymagającym Oddziale. Pani Małgorzata Kursa będzie nadal pracować w Szpitalu, na stanowisku Pielęgniarki w Oddziale Opiekuńczo-Leczniczym.

Pani Oddziałowej składamy najserdeczniejsze podziękowania za długoletnią, sumienną i niezwykle ciężką pracę na rzecz pacjentów chirurgicznych i Oddziału chirurgicznego. Życzymy jednocześnie dalszych sukcesów w pracy w Oddziale Opiekuńczo -Leczniczym. Ogromne doświadczenie i umiejętności z pewnością będą bardzo przydatne w pracy na rzecz pacjentów Oddziału Opiekuńczo –Leczniczego, także w kontekście jego planowanej rozbudowy.

Obecnie, w wyniku przeprowadzonego konkursu obowiązki Pielęgniarki Oddziałowej Oddziału Chirurgii Ogólnej i Urazowej z Pododdziałem Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej pełnić będzie Pani Barbara Giza.