Strona głównaAktualnościZakup kardiomonitorów ze środków z Funduszu Preferencyjnego PZU SA.

Zakup kardiomonitorów ze środków z Funduszu Preferencyjnego PZU SA.

Zakup kardiomonitorów ze środków z Funduszu Preferencyjnego PZU SA.
28 marca 2018r.

Zakup sprzętu medycznego dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Bochni Szpital Powiatowy im. bł. Marty Wieckiej w ramach umowy preferencyjnej i wykorzystania środków z Funduszu Preferencyjnego PZU SA Nr 2084/2017/PZU/10/Kraków

W dniu 21.03.2018r. Oddział Chirurgii Ogólnej i Urazowej z Pododdziałem Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej wzbogacił się o 2 kardiomonitory umożliwiające monitorowanie oraz nadzór istotnych dla życia parametrów biologicznych pacjenta.

Zakup kardiomonitorów został sfinansowany ze środków z Funduszu Preferencyjnego PZU SA.

Kwota przyznana z Funduszu Preferencyjnego PZU SA 20 000,00 zł

Całkowity koszt realizacji przedsięwzięcia zamknął się kwotą  20 520,00 zł

Przedmiotowy zakup wpłynie na poprawę jakości i skuteczności działań Oddziału Chirurgii Ogólnej i Urazowej z Pododdziałem Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Bochni Szpital Powiatowy im. bł. Marty Wieckiej.

Dyrekcja i pracownicy Oddział Chirurgii Ogólnej i Urazowej z Pododdziałem Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Bochni Szpital Powiatowy im. bł. Marty Wieckiej,  wyrażają ogromną wdzięczność za sfinansowanie przedmiotowego zakupu.