Strona głównaAktualnościWizyta nowego Księdza Proboszcza. Msza w intencji Pracowników Służby Zdrowia

Wizyta nowego Księdza Proboszcza. Msza w intencji Pracowników Służby Zdrowia

22 września 2017r.

W dniu 7 września 2017 r. Szpital odwiedził nowy proboszcz parafii Św. Mikołaja w Bochni – ks. Prałat Ryszard Podstołowicz.

Parafia Św. Mikołaja sprawuje opiekę duszpasterską nad pacjentami przebywającymi w Szpitalu. Ksiądz proboszcz zwiedził oddziały szpitalne wspólnie

z Dyrektorem i Księdzem Kapelanem, a także zapoznał się z pracownikami Szpitala oraz pacjentami.

Z kolei w dniu 24 października br. Ksiądz proboszcz odprawił w Kaplicy Bocheńskiego Szpitala uroczystą Maszę Świętą w intencji wszystkich Pracowników Szpitala i ich rodzin, w związku z przypadającym na 18 października w imieniny Św. Łukasza Ewangelisty dniu Pracowników Ochrony Zdrowia oraz w związku z obchodzonym 13 października dniu Ratownika Medycznego.

Z tej okazji składamy wszystkim pracownikom Szpitala serdeczne podziękowania za trud, zaangażowanie i wytrwałość w tej nieustanej pracy związanej ratowaniem ludzkiego zdrowia i życia.

Życzymy zadowolenia z efektów wykonywanej pracy, sukcesów zawodowych, zdrowia i wszelkiej pomyślności, oraz wielu owocnych lat w pełnieniu tak potrzebnej i niezwykle trudnej pracy na rzecz drugiego człowieka.