Strona głównaAktualnościWicemarszałek Województwa Małopolskiego z wizytą w Bocheńskim Szpitalu

Wicemarszałek Województwa Małopolskiego z wizytą w Bocheńskim Szpitalu

30 listopada 2017r.

Szpital Bocheński odwiedził Wicemarszałek Województwa Małopolskiego Pan Wojciech Kozak, odpowiedzialny za sprawy ochrony zdrowia i polityki społecznej w województwie Małopolskim. W obecności Pana Starosty Ludwika Węgrzyna oraz Dyrekcji Szpitala zwiedził m.in. oddziały szpitalne oraz spotkał się z pacjentami i pracownikami.

Marszałek Wojciech Kozak zapoznał się z inwestycjami zrealizowanymi  w Szpitalu Powiatowym w Bochni, w ramach perspektywy unijnej na lata 2007- 2013 w tym nowoczesnym budynkiem centrum położnictwa-ginekologii i neonatologii – wysoko ocenianym przez pacjentów i mieszkańców powiatu.

Bardzo cieszy mnie wizyta Pana Marszałka Wojciecha Kozaka, tym bardziej, że opieka zdrowotna jest jednym z priorytetów samorządu powiatowego. Pan Marszałek bardzo pozytywnie wyrażał się o naszej placówce, omówiliśmy sytuację finansową szpitala, rozmawialiśmy także o planach inwestycyjnych lecznicy – podsumował Ludwik Węgrzyn, starosta bocheński.