Strona głównaAktualnościW szpitalu powstaje Centrum Przyszpitalnych Poradni Specjalistycznych

W szpitalu powstaje Centrum Przyszpitalnych Poradni Specjalistycznych

Wersja do druku
DSC_0434
20 lipca 2020r.

To dobra wiadomość dla pacjentów bocheńskiego szpitala. Wszystkie poradnie specjalistyczne będą się mieściły w jednym miejscu. Jarosław Kycia dyrektor lecznicy podpisał umowę z Jarosławem Marszałkiem właścicielem firmy PHU Dom-Plast z Radziszowa, która wygrała przetarg na remont pomieszczeń pod Centrum Przyszpitalnych Poradni Specjalistycznych.

W uroczystym podpisaniu umowy, które odbyło się w nowej Sali konferencyjnej szpitala,  uczestniczyli  wszyscy przedstawiciele Zarządu Powiatu Bocheńskiego.

– To kolejne rozwiązanie, które ułatwi życie mieszkańcom naszego powiatu, pacjentom, którzy będą chcieli się umówić do konkretnego specjalisty. Rejestracja do wszystkich poradni będzie w jednym miejscu – podkreśla Adam Korta, Starosta Bocheński.

Centrum, które pomieści wszystkie przyszpitalne poradnie, zaplanowano na parterze szpitala przy wejściu od ulicy Krakowskiej.

Poradnie zostaną urządzone  między innymi w pomieszczeniach po pracowni RTG, która zostaje przeniesiona pod SOR do tworzonego tam Centrum Diagnostyki Obrazowej.

 

Zobacz całą galerię