Strona głównaAktualnościUroczyste pożegnanie Pani Barbary Woźniak Pielęgniarki Oddziałowej Oddziału Dziecięcego.

woznik21
11 grudnia 2017r.

W dniu 4 grudnia 2017 r. miało miejsce uroczyste pożegnanie Pani Barbary Woźniak, w związku z jej przejściem na emeryturę. Pani Barbara Woźniak blisko 40 lat przepracowała w służbie zdrowia właśnie w Szpitalu Powiatowym w Bochni. Ponad 14 lat pełniła funkcję Pielęgniarki Oddziałowej Oddziału Dziecięcego umiejętnie kierując zespołem pielęgniarskim Oddziału.

To w dużej mierze dzięki jej pracy i zaangażowaniu Oddział Dziecięcy systematycznie się rozwijał,  podnosił warunki i jakość swojego funkcjonowania, a mali pacjenci mogli czuć się bezpieczni otoczeni najlepszą opieką pielęgniarską.

Pani Oddziałowej składamy najserdeczniejsze podziękowania za długoletnią, sumienną pracę na rzecz małych Pacjentów i Szpitala. Życzymy jednocześnie dalszej szczęśliwej drogi, pomyślności oraz wypoczynku na zasłużonej emeryturze.

Uroczyste pożegnanie było również okazją do złożenia Pani Barbarze Woźniak życzeń imieninowych, które właśnie przypadały w tym dniu. Życzenia imieninowe złożono również innym solenizantką, Pani Barbarze Przyborowskiej Oddziałowej ZRM, Pani Barbarze Jawień Oddziałowej Oddziału Wewnętrznego oraz Pani Barbarze Giza Oddziałowej Oddziału Chirurgicznego.

Obecnie, w wyniku przeprowadzonego konkursu obowiązki Pielęgniarki Oddziałowej Oddziału Dziecięcego pełnić będzie Pani Elżbieta Lisak.