Strona głównaAktualnościUroczyste pożegnanie długoletniego Ordynatora Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii

Obraz 001
06 listopada 2015r.

W dniu 30 października 2015 r. podczas spotkania Ordynatorów Szpitala miało miejsce uroczyste pożegnanie doktora Olgierda Czarnieckiego, który w związku z przejściem na emeryturę, od listopada br. zaprzestał udzielania świadczeń w tutejszym Szpitalu w ramach dziennej ordynacji. Pan doktor przez ponad 40 lat pełnił funkcję Ordynatora Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii.

Panu Ordynatorowi Czarnieckiemu składamy najserdeczniejsze podziękowania za długoletnią, sumienną pracę w Szpitalu Powiatowym w Bochni w służbie Pacjentom. Życzymy jednocześnie dalszej szczęśliwej drogi, pomyślności oraz wypoczynku na zasłużonej emeryturze.

Obecnie Oddziałem Anestezjologii i Intensywnej Terapii kieruje dr Marcin Kaźmierski.