Strona głównaSzpitalAktualne oferty pracy

Aktualne oferty pracy

Wersja do druku

Szpital Powiatowy w Bochni poszukuje osób na stanowisko:

SPECJALISTA ds. BHP

Główne zadania:

  • dbałość o funkcjonowanie Szpitala zgodnie z bieżącymi wymaganiami prawnymi w zakresie BHP
  • przeprowadzanie szkoleń wstępnych oraz organizowanie szkoleń okresowych pracowników
  • prowadzenie dokumentacji w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy
  • sporządzanie ocen ryzyka zawodowego dla poszczególnych stanowisk pracy
  • tworzenie wewnętrznych procedur, regulaminów oraz instrukcji z zakresu BHP
  • przeprowadzanie kontroli warunków BHP oraz przestrzegania przepisów i zasad bezpieczeństwa i higieny pracy
  • sporządzanie i przedstawianie pracodawcy okresowych analiz stanu bezpieczeństwa i higieny pracy zawierających propozycje przedsięwzięć technicznych i organizacyjnych, mających na celu zapobieganie zagrożeniom życia i zdrowia pracowników oraz poprawę warunków pracy
  • przeprowadzanie postępowań powypadkowych
  • bieżące informowanie pracodawcy o stwierdzonych zagrożeniach zawodowych
  • udział w opracowywaniu planów modernizacji Szpitala

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • uprawnienia dla pracowników służby BHP  wymagane przepisami
  • znajomość obowiązujących przepisów w zakresie BHP
  • praktyczna wiedza z zakresu prowadzenia tematów BHP

Oferujemy:

  • pracę w stabilnym zakładzie
  • możliwość awansu
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w przyjaznej i miłej atmosferze

LEKARZA SPECJALISTA W DZIEDZINIE TRANSFUZJOLOGII KLINICZNEJ LUB DIAGNOSTĘ LABORATORYJNEGO POSIADAJĄCEGO TYTUŁ SPECJALISTY W DZIEDZINIE TRANSFUZJOLOGII MEDYCZNEJ

Wymagania:

  • Lekarz specjalista w dziedzienie transfuzjologii klinicznej lub diagnosta laboratoryjny mający tytuł specjalisty w dziedzinie laboratoryjnej transfuzji medycznej posiadający zaświadczenie upoważniające do samodzielnego wykonywania i autoryzacji badań w zakresie immunologii transfuzyjnej wydane przez dyrektora jednej z jednostek organizacyjnych służby krwi,
  • Dwuletnie doświadczenie w wykonywaniu badań immunohematologicznych,
  • Sumienność, zaangażowanie.

Oferujemy:

  • Stabilność zatrudnienia,
  • Możliwość dalszego rozwoju i dokształcania w kursach,
  • Pracę w przyjaznej i miłej atmosferze,
  • Forma zatrudnienia do uzgodnienia.

LEKARZA DO PRACY W ZESPOŁACH WYJAZDOWYCH RATOWNICTWA MEDYCZNEGO

Wymagania:

  • Lekarz specjalista medycyny ratunkowej lub lekarz, który ukończył 2 rok specjalizacji w dziedzinie medycyny ratunkowej,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w ZRM,
  • sumienność, zaangażowanie.

Oferujemy:

Prosimy wysłać aplikację na adres: jadamczyk@szpital-bochnia.pl lub skontaktować się telefonicznie pod numerem: (014) 615 32 04.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)