Strona głównaAktualnościSzczepienie p/COVID-19 dla podmiotów zewnętrznych.

Szczepienie p/COVID-19 dla podmiotów zewnętrznych.

Wykrzyknik
05 stycznia 2021r.

Szanowni Państwo,

od następnego tygodnia tj. 11.01.2021r. rozpoczynamy szczepienie przeciw COVID-19 osób uprawnionych w ETAPIE 0 , które zgłosiły się do Naszego Szpitala jako do szpitala węzłowego.

W związku z restrykcyjnymi wymogami dotyczącymi sposobu przechowywania szczepionek, jak i krótkim terminem ich przydatności zostaje uruchomiony elektroniczny terminarz do którego należy się wpisać.

• Link do terminarza: link do listy
  • Zapisy będą prowadzone w cyklach tygodniowych. W każdy wtorek terminarz będzie uzupełniany o kolejne dni a zapisy będą możliwe do czwartku, do godziny 11.00.
  • W terminarzu prosimy wpisać się pięcioma ostatnimi cyframi numeru PESEL.
  • Można wpisywać się tylko w wolne pola.
  • Prosimy o śledzenie naszej strony internetowej http://szpital-bochnia.pl tam będziemy zamieszczać komunikaty o ewentualnych zmianach.
  • Punkt szczepień będzie zlokalizowany w gabinetach Ambulatorium Opieki Całodobowej, na parterze budynku C (jest to miejsce, gdzie będzie się odbywać zarówno kwalifikacja do szczepienia, jak i samo szczepienie.)
  • Należy przyjść z własnym długopisem

Wszelkie pytania dotyczące aspektu szczepień należy kierować do Punktu Szczepień drogą telefoniczną pod nr (14 ) 615 33 06.

W związku z wypełnieniem wolnych terminów na szczepienie przeciw COVID-19 w okresie 12-14.01.2021 informujemy o zamknięciu listy.

W związku z możliwością zaszczepienia ograniczonej liczby osób w skali tygodnia, 12.01.2021 r. uruchomimy zapisy na kolejny tydzień. Prosimy śledzić stronę internetową.