Strona głównaAktualnościPrzejście przez szpital zostało przywrócone

Przejście przez szpital zostało przywrócone

btrmdn
06 marca 2019r.

To dobra wiadomość dla pacjentów. Czynne jest już przejście korytarzem od strony ulicy Krakowskiej do SOR, ale też na oddziały. Zakończył się kolejny etap rozbudowy oddziału ratunkowego. Przez kilka miesięcy pacjenci musieli korzystać z podziemnego przejścia.
Było ono oczywiście odpowiednio oznakowane, tak, aby pacjenci czy osoby odwiedzające chorych nie błądzili. W tej chwili jednak komunikacja została przywrócona.
– Bez problemu możemy dostać się z jednej części szpitala do drugiej – tłumaczy Jan Komasa ze Szpitala Powiatowego w Bochni.
Prace budowlane na SOR nadal jednak trwają. I wszystko wskazuje na to, że zostaną zakończone dużo szybciej, niż pierwotnie zakładano. Optymistyczne założenia mówią, że będzie to połowa tego roku.