Strona głównaAktualnościPrezenty dla pacjentów oddziału dziecięcego

Prezenty dla pacjentów oddziału dziecięcego

09 grudnia 2019r.

Do bocheńskiego szpitala zawitał dziś św. Mikołaj. Z workiem pełnym prezentów odwiedził oddział dziecięcy. Świętemu towarzyszył Adam Korta starosta powiatu bocheńskiego, Beata Drużkowska ze Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci – Jachowicz Tradycja i Kultura oraz Jarosław Kycia dyrektor szpitala w Bochni.

W spotkaniu wzięli udział też sympatycy i członkowie stowarzyszenia, które działa przy Szkole Podstawowej nr 1 w Bochni.

-Mamy prezenty, ale też czek na 3600 złotych, które chcemy przeznaczyć na potrzeby oddziału dziecięcego bocheńskiego szpitala – podkreślała Beata Drużkowska organizatorka akcji.

W ramach niej do szpitala trafiły słodycze, ale też zabawki  zebrane przez przyjaciół Siłowni dla kobiet Ladies Team. Inicjatywę wsparli też prywatni przedsiębiorcy oraz samorząd gminy Rzezawa.

Mnóstwo radości małym pacjentom sprawiły także upominki przyniesione przez starostę Adama Kortę. Gospodarz powiatu odwiedził każdego z 15 pacjentów, którzy przebywali na oddziale dziecięcym bocheńskiego szpitala.

– Życzę zdrowia i szybkiego powrotu do domu – mówił do  dzieci wręczając prezenty.