Strona głównaAktualnościPoduszka dla Maluszka także w Bochni

Poduszka dla Maluszka także w Bochni

fundacja poduszka dla maluszka 1
11 stycznia 2019r.

Poduszki dla dzieci, przytulanki, książeczki, zabawki i słodycze. To wszystko przywieźli na oddział dziecięcy i noworodkowy bocheńskiego szpitala wolontariusze akcji Poduszka dla Maluszka. Dzieci były zachwycone.

To już druga akcja charytatywna zorganizowana przez tę fundację w bocheńskim szpitalu. W lutym ub. roku jej wolontariusze podarowali oddziałowi poduszki, pościel, ale też sprzęt AGD w tym bardzo przydatne nawilżacze powietrza.

Poduszka dla Maluszka to ogólnopolska akcja charytatywna zainicjowana przez dwójkę młodych ludzi: Rafała Andreas i Aleksandrę Łacek. Pierwsza edycja akcji została zorganizowana na terenie placówek w gminie Brzeszcze i cieszyła się tak dużym zainteresowaniem, że zdecydowano się na inne akcje na terenie Małopolski w tym także w Bochni.