Strona głównaAktualnościPoduszka dla maluszka – kolejne dary dla oddziału dziecięcego.

Poduszka dla maluszka – kolejne dary dla oddziału dziecięcego.

20180207_140840
12 lutego 2018r.

W ramach siódmej edycja akcji „Poduszka dla Maluszka” organizowanej przez komitet społeczny „Poduszkowiec” i firmę JYSK, do Szpitala Powiatowego w Bochni trafiły kolejne dary. Tym razem na Oddział Dziecięcy zostały przekazane nowe kołdry, poduszki, pościele prześcieradła, krzesła, komody, ręczniki, nawilżacze powietrza, czajniki elektryczne oraz kuchenka mikrofalowa. Wszystko o łącznej wartości ponad 17 tys. zł.

Po raz kolejny chore dzieci ze Szpitala Powiatowego w Bochni spotkała niesamowita niespodzianka za sprawą Fundacji. Brak słów, które mogłyby wyrazić naszą radość i wdzięczność za Wielki dar. Dziękujemy z całego serca wspaniałym młodym ludziom, których otwarte serca i chęć czynienia dobra są nieocenione. Pozdrawiamy! – dziękowała darczyńcom Pani Elżbieta Lisak Pielęgniarka Oddziałowa Oddziału Dziecięcego.

Przypomnijmy, iż w grudniu zeszłego roku komitet zorganizowała wizytę mikołajkową  wśród dzieci oraz ich rodziców z oddziału pediatrycznego i noworodków Szpitala Powiatowego w Bochni w ramach którego Święty Mikołaj w otoczeniu śnieżynek i elfów czyli wolontariuszy „Poduszki dla Maluszka” wręczył małym pacjentom Szpitala liczne prezenty. Każdy mały pacjent otrzymał m.in. maskotkę, mnóstwo słodyczy i aniołka na szczęście. Nie zabrakło również najważniejszego czyli poduszki – przytulanki.