Strona głównaAktualnościPani Barbara Jawień przechodzi na emeryturę

Pani Barbara Jawień przechodzi na emeryturę

05 stycznia 2021r.

Były kwiaty, podziękowania i życzenia. Ze Szpitalem Powiatowym w Bochni pożegnała się pani Barbara Jawień. Z bocheńskiej lecznicy na zasłużoną emeryturę odeszła po 44 latach pracy.

– Będzie nam  wszystkim bardzo pani brakowało – mówił Jarosław Kycia dyrektor Szpitala  Powiatowego w Bochni, dziękując pani Barbarze za ponad czterdzieści lat oddanej pracy na oddziale chorób wewnętrznych ostatnio na stanowisku pielęgniarki oddziałowej, wcześniej – przez ponad dwadzieścia lata – zastępcy pielęgniarki oddziałowej.

Do życzeń  dołączył się personel szpitala z Renatą Weiss naczelną pielęgniarką, która była bezpośrednią przełożoną pani Barbary.

Funkcję oddziałowej na oddziale chorób wewnętrznych sprawuje obecnie Justyna Sarlińska.