Strona głównaAktualnościNowe zasady odwiedzin pacjentów hospitalizowanych w bocheńskim szpitalu

Nowe zasady odwiedzin pacjentów hospitalizowanych w bocheńskim szpitalu

created by dji camera
16 września 2021r.

Aby zapewnić bezpieczeństwo pacjentów hospitalizowanych w bocheńskim szpitalu zdecydowano o wprowadzeniu nowych zasad obowiązujących podczas odwiedzin. Osoby, które chcą wejść na oddział, by zobaczyć się ze swoimi bliskimi muszą przedstawić certyfikat potwierdzający pełne szczepienie przeciwko COVID-19. Jeśli go nie posiadają odwiedziny mogą się odbyć za zgodą  lekarza kierującego oddziałem, na warunkach uzgodnionych przez niego.

Dyrekcja szpitala wyznaczyła też godziny w których mogą odbywać się odwiedziny. I tak w przypadku oddziału Noworodków z Pododdziałem Intensywnego Nadzoru Noworodka im. WOŚP oraz Oddziału Położniczo- Ginekologicznego odwiedziny przewidziano pomiędzy godziną 15.00 a 19.00 . W godzinach  14.00-17.00  możliwe są wizyty na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Urazowej z Pododdziałem Chirurgii Urazowo- Ortopedycznej, Oddziale Chorób Wewnętrznych z Pododdziałem Kardiologicznym, Oddziale Dziecięcym.

W przypadku Oddziału Opiekuńczo-Leczniczego odwiedziny są  możliwe wyłącznie po wcześniejszym telefonicznym  uzgodnieniu wizyty z personelem oddziału (tel. 14 61 53 276). Podobne zasady wprowadzono w przypadku Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii  (tel.14 61 53 255), także wizyta u pacjentów terminalnych  może się odbyć wyłącznie po wcześniejszym uzgodnieniu.

Szpital wprowadził także ograniczenia czasowe. Wizyta u pacjenta może trwać maksymalnie 15 minut.