Strona głównaAktualnościMożliwość telefonicznego uzyskania informacji o stanie zdrowia pacjenta hospitalizowanego w Naszym Szpitalu

blue-2024619_960_720
21 października 2020r.

Przypominamy, iż istnieje możliwość telefonicznego uzyskania informacji o stanie zdrowia pacjenta hospitalizowanego w Naszym Szpitalu. Informacje takie może uzyskać wyłącznie osoba upoważniona przez pacjenta, na podstawie kodu dostępu. Informacje są udzielane wyłącznie w godzinach 11.00 – 13.00. Celem uzyskania informacji o stanie zdrowia pacjenta osoby upoważnione prosimy o kontakt  telefoniczny z dyżurkami lekarskimi poszczególnych oddziałów natomiast SOR pod numerem telefonu 695181670.