Strona głównaAktualnościKolejna inwestycja.

Kolejna inwestycja.

Wersja do druku
DSC_3953_1
11 czerwca 2018r.
W szpitalu podpisano umowę z wykonawca na przebudowę i remont chodników, placów postojowych i drogi wewnętrznej szpitala przed budynkiem „A”. Koszt inwestycji to prawie 190 tys. zł. netto, a nowym parkingiem i uporządkowaną przestrzenią pacjenci będą mogli się cieszyć za niespełna trzy miesiące.

 

Warto pamiętać, że system finansowania opieki zdrowotnej jest niestety niewystarczający dla pokrycia wszystkich potrzeb. Dlatego też samorząd powiatowy zawsze w miarę możliwości  wspiera szpitalne inwestycje, a jak pokazały ostatnie lata nie boimy się wyzwań i ambitnych działań. Na realizacje tej inwestycji, a także modernizację kuchni przekazaliśmy łącznie 450 tys. zł -zaznacza Ludwik Węgrzyn, starosta bocheński.

W ramach inwestycji powstanie nowy chodnik, miejsca postojowe i droga wewnętrzna. Uzupełniona zostanie podbudowa, udrożnione kratki ściekowe i wyregulowane studzienki rewizyjne.

Inwestycja ma zostać wykonana w 90 dni, w okresie wakacyjnym aby nasi pacjenci jak najmniej odczuli niedogodności związane z tym remontem -dodaje Jarosław Kycia, dyrektor bocheńskiego szpitala.

Inwestycje realizuje  Konsorcjum Przemysław Birkowski PBud i Ryszard Birkowski RBud z Zawady.

Źródło: Starostwo Powiatowe

DSC_3953_1